Gunnar Nylund hänkelvas
2020-03-04
745566
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR NYLUND, vas med hänkel, 1940-/50-tal, Rörstrand, signerad med röstrandsmärkate samt GN, höjd ca 34 cm