Jordglob Dr Ernst Friedrich
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WELT-VERKE HRS-GLOBUS, jordglob, Tyskland, bearbetad av Dr Ernst Friedrich, Columbus-Verlag, svarvad svärtad fot, höjd ca 75, omkrets 152 cm
Brukslitage, ytskador, delvis senare fotplatta
745573
2020-03-05