Jordglob Dr Ernst Friedrich

Jordglob Dr Ernst Friedrich
Jordglob Dr Ernst Friedrich
Jordglob Dr Ernst Friedrich
Jordglob Dr Ernst Friedrich
Jordglob Dr Ernst Friedrich
Jordglob Dr Ernst Friedrich
Jordglob Dr Ernst Friedrich
Jordglob Dr Ernst Friedrich

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

WELT-VERKE HRS-GLOBUS, jordglob, Tyskland, bearbetad av Dr Ernst Friedrich, Columbus-Verlag, svarvad svärtad fot, höjd ca 75, omkrets 152 cm

Brukslitage, ytskador, delvis senare fotplatta

745573

2020-03-05