Vinglas England

Vinglas England
Vinglas England
Vinglas England
Vinglas England

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINGLAS, 11 st., klar glasmassa, England, omkring år 1800, fasettslipad cuppa, fjällslipad fot, dekor av vinranka i guld, höjd ca 13 cm

Dekoren med slitage, enstaka nagg

745576

2020-03-10