Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
ARDY STRÜWER (född 1939): "Manhattan Skyline Blues", signerad och daterad Ardy Strüver, New York, 63/100, färglitografi, bladmått ca 75x57 cm
745595
2020-03-06