Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VINGLAS, 3+3+3 st., klar glasmassa, England, 1700-tal, fasettslipad cuppa, fjällslipad fot samt med spiral, dekor i guld, höjd ca 14,5-15,5 cm
Slitage, en cuppa lagad
745618
2020-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här