Oljemålning Verner Molin

Oljemålning Verner Molin
Oljemålning Verner Molin
Oljemålning Verner Molin
Oljemålning Verner Molin
Oljemålning Verner Molin
Oljemålning Verner Molin

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VERNER MOLIN (1907-1980): "Skolfuxen", signerad, olja på pannå, ca 45x34 cm

Ej examinerad ur ram

745631

2020-03-10