Carl Alexius Berndtson 3 st
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL ALEXIUS BERNDTSON (1908-2002) 3 st, "Skymning", "Sommar i Norr" samt "Vår vinter", abstrakta kompositioner, rosa/blå/grön färgsättning, olja på duk, signerade cab, mått på samtliga ca 48x59 cm
745633
2020-03-16