Carl Alexius Berndtson 3 st

Carl Alexius Berndtson 3 st
Carl Alexius Berndtson 3 st
Carl Alexius Berndtson 3 st
Carl Alexius Berndtson 3 st
Carl Alexius Berndtson 3 st
Carl Alexius Berndtson 3 st

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

CARL ALEXIUS BERNDTSON (1908-2002) 3 st, "Skymning", "Sommar i Norr" samt "Vår vinter", abstrakta kompositioner, rosa/blå/grön färgsättning, olja på duk, signerade cab, mått på samtliga ca 48x59 cm

745633

2020-03-16