Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
APPLIQUER, 1 par, förgylld brons, 1800-talets slut, Louis Seizestil, för två ljus, dekor i form av blad, höjd ca 37 cm
Smärre slitage
745642
2020-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här