Appliquer brons 1800-tal

Appliquer brons 1800-tal
Appliquer brons 1800-tal
Appliquer brons 1800-tal
Appliquer brons 1800-tal
Appliquer brons 1800-tal
Appliquer brons 1800-tal
Appliquer brons 1800-tal
Appliquer brons 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, förgylld brons, 1800-talets slut, Louis Seizestil, för två ljus, dekor i form av blad, höjd ca 37 cm

Smärre slitage

745642

2020-03-10