Sven Ellekaer soffbord

Sven Ellekaer soffbord
Sven Ellekaer soffbord
Sven Ellekaer soffbord
Sven Ellekaer soffbord
Sven Ellekaer soffbord
Sven Ellekaer soffbord
Sven Ellekaer soffbord
Sven Ellekaer soffbord
Sven Ellekaer soffbord
Sven Ellekaer soffbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN ELLEKAER, 1960-tal, soffbord, teak, bordsskiva i glas, märkt med danish furniture makers mark, 47749, höjd ca 47, 163x71 cm

Nagg, bruksslitage

745644

2020-03-05