Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, 1900-tal, fågelvy över skeppmast, signerad Olle Adolphson -76, olja på duk, mått ca 50x66 cm

Ingår i temaauktionen "Nautica"

745649

2020-04-12