Salongsgrupp rokokostil 6 dlr

Salongsgrupp rokokostil 6 dlr
Salongsgrupp rokokostil 6 dlr
Salongsgrupp rokokostil 6 dlr
Salongsgrupp rokokostil 6 dlr
Salongsgrupp rokokostil 6 dlr
Salongsgrupp rokokostil 6 dlr
Salongsgrupp rokokostil 6 dlr
Salongsgrupp rokokostil 6 dlr
Salongsgrupp rokokostil 6 dlr
Salongsgrupp rokokostil 6 dlr
Salongsgrupp rokokostil 6 dlr
Salongsgrupp rokokostil 6 dlr

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSGRUPP, 6 dlr, 1900-talets mitt, rokokostil, bestående av: 1 soffa, 2 fåtöljer, 2 stolar, 1 soffbord, stommar i mahogny, soffa samt fåtöljer med resårbotten, klädsel i mönstrad röd textil med dekor av blommor, soffbordets höjd ca 67, 90x55, bredd på soffa ca 165, sitthöjd på soffa, stolar samt fåtöljer ca 40 cm

Bruksslitage

745650

2020-03-08