Dag Björn Hellsing oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

DAG BJÖRN HELLSING (född 1923): Motiv från hamn, signerad D.B Hellsing, olja på pannå, mått ca 90x30 cm

Ingår i temaauktionen "Nautica"

745654

2020-04-12