Stig Lindberg Birka
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, 29+3 dlr "Birka", delar av matservis, Gustavsberg, glaserat stengods, bestående av: 5 mattallrikar (ø24), 9 assietter (ø19), 7 djupa tallrikar, 6 tekoppar m. fat, 2 skålar (H7,5-11, ø15-16,5)
Bruksslitage, smärre missfärgning inuti tekopparna, repor från bestick förekommer
745657
2020-03-11