Stig Lindberg Birka

Stig Lindberg Birka
Stig Lindberg Birka
Stig Lindberg Birka
Stig Lindberg Birka
Stig Lindberg Birka
Stig Lindberg Birka
Stig Lindberg Birka
Stig Lindberg Birka
Stig Lindberg Birka
Stig Lindberg Birka
Stig Lindberg Birka
Stig Lindberg Birka

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

STIG LINDBERG, 29+3 dlr "Birka", delar av matservis, Gustavsberg, glaserat stengods, bestående av: 5 mattallrikar (ø24), 9 assietter (ø19), 7 djupa tallrikar, 6 tekoppar m. fat, 2 skålar (H7,5-11, ø15-16,5)

Bruksslitage, smärre missfärgning inuti tekopparna, repor från bestick förekommer

745657

2020-03-11