Arkivhurts

Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARKIVHURTS, 1900-talets mitt, 4 lådor, ek, höjd ca 130 samt 69x50 cm

En del fuktskador, bruks och åldersrelaterat slitage

745686

2020-03-10