Berta Hansson litografi

Berta Hansson litografi
Berta Hansson litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

1 000 SEK

BERTA HANSSON (1910-1994): Kossor, signerad Berta Hansson, PT., färglitografi, ca 40x49 cm

Ej examinerad ur ram

745697

2020-03-10