Bokskärare 1940-tal

Bokskärare 1940-tal
Bokskärare 1940-tal
Bokskärare 1940-tal
Bokskärare 1940-tal
Bokskärare 1940-tal
Bokskärare 1940-tal
Bokskärare 1940-tal
Bokskärare 1940-tal
Bokskärare 1940-tal
Bokskärare 1940-tal
Bokskärare 1940-tal
Bokskärare 1940-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

SKÄRMASKIN FÖR BOKBINDERI, järn och trä, Ekdahls Metallvarufabrik, 1940-tal, höjd ca 115, 65x57 cm

Slitage

745699

2020-03-06