Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1950/60-tal, 4 lådor, svärtade handtag samt ben, teak, höjd ca 87 samt 82x40 cm

Några färgfläckar, klisterdekal på en låda, bruks och åldersrelaterat slitage, luktar tobaksrök

745703

2020-03-10