Yrjö Edelman färglitografi

Yrjö Edelman färglitografi
Yrjö Edelman färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMAN (1941-2016): komposition med papper, färglitografi, signerad Y. Edelman, H.C., ca 56x39 cm

Ej examinerad ur ram

745707

2020-03-10