Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JESPER WALDERSTEN (född 1969): komposition med lejon, litografi, signerad Waldersten samt numrerad 44/90, bladmått ca 44x61 cm
Ej examinerad ur ram
745713
2020-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här