Jesper Waldersten litografi

Jesper Waldersten litografi
Jesper Waldersten litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JESPER WALDERSTEN (född 1969): komposition med lejon, litografi, signerad Waldersten samt numrerad 44/90, bladmått ca 44x61 cm

Ej examinerad ur ram

745713

2020-03-10