Roger Risberg färglitografisk mapp

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROGER RISBERG (1956-2011): Färglitografisk mapp med fyra blad, signerade RR och numrerade HC II/XV samt EA X/X, "Fyra litografier", innehåller följande blad: "Tandläkarskräck", "Måna Lisa", "Nr. 4" och "Ingemar Johansson Göteborg", utgivna av Galerie Bel´Art, Stockholm, 2010, tryckta på Medstone papper, ca 59,5x44 cm

745721

2020-03-10