Leif Tjerned litografi

Leif Tjerned litografi
Leif Tjerned litografi
Leif Tjerned litografi
Leif Tjerned litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEIF TJERNED (född 1942): Komposition mes stad i ljus, signerad samt numrerad 70/220, ca 42x64 cm

745731

2020-03-10