Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): Flicka i trädgård, signerad Mårten A, daterad 1980, Provex., färglitografi, bildyta ca 65x54 cm
Ej examinerad ur ram
745734
2020-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här