Mårten Andersson färglitografi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): Flicka i trädgård, signerad Mårten A, daterad 1980, Provex., färglitografi, bildyta ca 65x54 cm

Ej examinerad ur ram

745734

2020-03-10