MATBORD

MATBORD
MATBORD
MATBORD
MATBORD
MATBORD
MATBORD
MATBORD
MATBORD

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MATBORD, 1800-tal, 2 lådor i sidorna, tvärslåar vid nederdelen, höjd ca 76, 110x64 cm

Kuntoraportti

Omgjort från slagbord, saknar slagen, avlutat, lagningar, skiva med fuktfläckar

745736

Päivämäärä:

2020-03-07