MATBORD
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MATBORD, 1800-tal, 2 lådor i sidorna, tvärslåar vid nederdelen, höjd ca 76, 110x64 cm
Kuntoraportti
Omgjort från slagbord, saknar slagen, avlutat, lagningar, skiva med fuktfläckar
745736
Päivämäärä:
2020-03-07