Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MEDA/ P. RIZZATTO, "Berenice", golvlampa, Luce Plan, Italien, 1980-tal, svartlackerad metall, dekordel i blått glas, höj- och sänkbar
Zustandsbeschreibung
Brukslitage
745741
2020-03-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner