Golvarmatur Meda/ P Rizzatto

Golvarmatur Meda/ P Rizzatto
Golvarmatur Meda/ P Rizzatto
Golvarmatur Meda/ P Rizzatto
Golvarmatur Meda/ P Rizzatto
Golvarmatur Meda/ P Rizzatto
Golvarmatur Meda/ P Rizzatto
Golvarmatur Meda/ P Rizzatto
Golvarmatur Meda/ P Rizzatto

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MEDA/ P. RIZZATTO, "Berenice", golvlampa, Luce Plan, Italien, 1980-tal, svartlackerad metall, dekordel i blått glas, höj- och sänkbar

Zustandsbeschreibung

Brukslitage

745741

2020-03-07