Edition Luxe Armring Antik

Edition Luxe Armring Antik
Edition Luxe Armring Antik
Edition Luxe Armring Antik
Edition Luxe Armring Antik
Edition Luxe Armring Antik
Edition Luxe Armring Antik
Edition Luxe Armring Antik
Edition Luxe Armring Antik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARMRING, antik, troligen förgyllt silver, fasettslipade runda granater i olika storlek, integrerat kistlås med dubbla säkerhetskedja, diam ca 65 mm, vikt ca 14.5 g

Fint skick. Två små invändiga stötskador (metallen).

745746

2020-03-29