Yrjö Edelmann

Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med grön samt rosa papper, signerad och numrerad 127/150, färglitografi, tryckmått ca 56x66

Ej examinerad ur ram

745752

2020-03-16