Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med grön samt rosa papper, signerad och numrerad 127/150, färglitografi, tryckmått ca 56x66
Ej examinerad ur ram
745752
2020-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här