Ljusstakar Tore Eldh Ceson Göteborg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORE ELDH, (4) ljusstakar, 2-par, silver (830), stämpelsignerade T Eldh, CESON, Göteborg 1982 samt 1985, fyllda botten, höjd ca 7,5 cm

Smärre slitage / repor, ena med smärre stötmärken

745758

2020-03-11