Vas Kosta Boda

Vas Kosta Boda
Vas Kosta Boda
Vas Kosta Boda
Vas Kosta Boda
Vas Kosta Boda
Vas Kosta Boda
Vas Kosta Boda
Vas Kosta Boda
Vas Kosta Boda
Vas Kosta Boda

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL ENGMAN, skål på fot, Kosta Boda, polykrom dekor i blått och orange, etikettmärkt, signerad Kosta Boda artist Coll K Engman, numrerad 59745, höjd 31 cm, diameter ca 30 cm

Smärre slitage, smuts

745759

2020-03-16