Vas Kosta Boda
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KJELL ENGMAN, skål på fot, Kosta Boda, polykrom dekor i blått och orange, etikettmärkt, signerad Kosta Boda artist Coll K Engman, numrerad 59745, höjd 31 cm, diameter ca 30 cm
Smärre slitage, smuts
745759
2020-03-16