Viktsatser små

Viktsatser små
Viktsatser små
Viktsatser små
Viktsatser små
Viktsatser små
Viktsatser små
Viktsatser små
Viktsatser små
Viktsatser små
Viktsatser små
Viktsatser små
Viktsatser små

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

VIKTSATSER, 1900-talets första hälft, vikter i förnicklad mässing, bl.a. med vanliga vikter samt plåtvikter från 0,002g - 50g, pincett med benspetsar, lådans mått, höjd ca 4,5, 12x8 cm

Okomplett, slitage

745762

2020-03-16