Salutkanon
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SALUTKANON, 1900-tal, Karl XII monogram, eldrör i brons, lavett i betsat trä, eldrörets längd ca 36 cm
Kuntoraportti
Laddstock samt sprint till hjul saknas, slitage
745774
Päivämäärä:
2020-03-05