Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALTKAR 1 par, SKEDAR, FAT, DOSOR, ARMBAND, UPPLÄGNINGSBESTICK, HALSBAND, silver, 1900-tal, vikt exkl fat och slatkar 800 g

Slitage, bucklor, gravyr

745781

2020-03-05