Klubbat för:
5 800 SEK
3 000 SEK
ROLF PALM (1930-2018), vas, egen studio i Mölle, stengods, glasyr i svart, signerad och daterad Palm Mölle 1971, höjd 29 cm
745793
2020-03-06