Badmintonset

Badmintonset
Badmintonset
Badmintonset
Badmintonset
Badmintonset
Badmintonset
Badmintonset
Badmintonset
Badmintonset
Badmintonset

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BADMINTONSET, 1960-tal, 2 racket, bollar samt nät och stolpar, med originallåda, lådans mått ca 8 samt 69x22 cm

Slitage

745802

2020-03-10