Louis Icart bronsskulptur

Louis Icart bronsskulptur
Louis Icart bronsskulptur
Louis Icart bronsskulptur
Louis Icart bronsskulptur
Louis Icart bronsskulptur
Louis Icart bronsskulptur
Louis Icart bronsskulptur
Louis Icart bronsskulptur
Louis Icart bronsskulptur
Louis Icart bronsskulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOUIS ICART (1888-1950): efter, skulptur, brons, "L´accident", otydligt signerad Icart samt stämplad, höjd ca 31 cm

745811

2020-03-11