Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TIBETANSK TANKA, indo-persien, figurscen, omkring 1900-talets första hälft, passepartout av textil, ca 62x47 (yttre mått 83x55) cm
Smärre slitage
745813
2020-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här