Tibetansk Tanka

Tibetansk Tanka
Tibetansk Tanka

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIBETANSK TANKA, indo-persien, figurscener, omkring 1900-talets första hälft, målad på canvas, brun/rosa textilram, ca 61x50 (yttre mått 64x98) cm

Smärre slitage

745814

2020-03-14