Robert Högfeldt akvarell
Vollendet
2020-03-11
745826
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Ormtjusare, signerad R Högfeldt, akvarell, bildmått ca 31x23 cm
Ej examinerad ur ram