Robert Högfeldt akvarell

Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Ormtjusare, signerad R Högfeldt, akvarell, bildmått ca 31x23 cm

Ej examinerad ur ram

745826

2020-03-11