Louise Bourgois-Borgex oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUISE BOURGOIS-BORGEX (1873-1959): Landskapsmotiv med gård, Frankrike, olja på duk, signerad, ca 42x52 cm

Ingår i temaauktionen "Kvinnliga konstnärer"

745830

2020-03-08