Hyllsystem
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HYLLSYSTEM, 1950/60-tal, 4 moduler varav 1 barskåp, 1 med skjutdörrar, 1 med lådor, 8 lösa hyllplan, 4 st reglar i metall, modulernas höjd ca 41 samt 73x30, reglarnas längd 150 cm
Möjligen ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage, luktar tobaksrör
745836
2020-03-10