Nils Gunnarsson träfigur

Nils Gunnarsson träfigur
Nils Gunnarsson träfigur
Nils Gunnarsson träfigur
Nils Gunnarsson träfigur
Nils Gunnarsson träfigur
Nils Gunnarsson träfigur
Nils Gunnarsson träfigur
Nils Gunnarsson träfigur

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

NILS GUNNARSSON (tillskriven), snidade träfigurer föreställande en kvinna och en man, herren signerad N. Gunnarsson 1945 undertill, kvinnan signerad 0.G 1946 undertill, höjd ca 16-15,5 cm

Herren med matsäck/påse lös, smärre slitage

745839

2020-03-11