Nils Gunnarsson träfigur
Klubbat för:
350 SEK
800 SEK
NILS GUNNARSSON (tillskriven), snidade träfigurer föreställande en kvinna och en man, herren signerad N. Gunnarsson 1945 undertill, kvinnan signerad 0.G 1946 undertill, höjd ca 16-15,5 cm
Herren med matsäck/påse lös, smärre slitage
745839
2020-03-11