Arthur Heyer oljemåning

Arthur Heyer oljemåning
Arthur Heyer oljemåning
Arthur Heyer oljemåning
Arthur Heyer oljemåning
Arthur Heyer oljemåning
Arthur Heyer oljemåning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARTHUR HEYER (1872-1931), Motiv med katt och snigel, signerad Heyer A., olja på pannå, ca 31x46 cm

Några färgbortfall, krackelyr

745852

2020-03-11