Astrid WIderberg-Liljefors

Astrid WIderberg-Liljefors
Astrid WIderberg-Liljefors
Astrid WIderberg-Liljefors
Astrid WIderberg-Liljefors
Astrid WIderberg-Liljefors
Astrid WIderberg-Liljefors

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ATRID WIDENBERG-LILJEFORS(Född, 1943): motiv med domherrar, olja på pannå, signerad, mått ca 35x28 cm

UTSTÄLLD
Skellefteå Museet, 1994

745856

2020-03-11