Hermann Ottomar Herzog oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

HERMANN OTTOMAR HERZOG (1832-1932) "Bergspass med ko", signerad (mycket nött signatur) olja på pannå, ca 26,5x44 cm

Krackelyr och rynkbildning

745892

2020-03-08