Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
HERMANN OTTOMAR HERZOG (1832-1932) "Bergspass med ko", signerad (mycket nött signatur) olja på pannå, ca 26,5x44 cm
Krackelyr och rynkbildning
745892
2020-03-08