Edmonds Francis William oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDMONDS, Francis William (England 1800-tal): hans krets, "Damen i köket" , olja på duk, 35,5x45,5 cm

Krackelyr

745894

2020-03-08