Glassockel för båt av Bertil Vallien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTURFUNDAMENT, glas, sannolikt för båt av Bertil Vallien, Kosta Boda, osignerad, delvis blästrat glas samt inneslutna luftbubblor, höjd ca 33

Obetydligt slitage

745902

2020-03-11